Бугари луди за Новаком: Од Бренине пјесме направили нови хит (ВИДЕО)

Новак Ђоковић се у претходна два дана припрема за Аустралијан опен, али његове невоље из претходних шест дана нису прошле неопажено.

Штавише, већ је снимљено и неколико пјесама о томе шта је пролазио док је био у имиграционом притвору у Аустралији.

Можда најзабавнији примјер свакако стиже из Бугарске, гђе је на “7/8ТВ” изведена песма “Форхенд, бекхенд”.

– Луди Ноле их побјеђује, награђен је балканском славом, луди Новак има да их финтира, и неће да се вакцинише. Са пљескавицом и ракијом од крушке, и омикрон и делту ће да убије, а Новак Ђоковић је са круном, јер је – балкански краљ – каже се у рефрену.

Ријеч је о обради чувене Бренине пјесме “Луда за тобом”, која је у годинама за нама била популарна у извођењу Бугарке Камелије.

Управо ову пјесму је Ђоковић са саиграчима пјевао на АТП купу прије две године, па је тада добио на популарности у Бугарској.

СрпскаЦафе


ТВОЈЕ МИШЉЕЊЕ!?

НОВО
Немири и пуцњава на Космету: Подигнута борбена готовост Војске СрбијеСтошић: Хвала Херцеговини на љубави и гостопримствуИВАН ЋЕ ЖИВЕТИ ЖИВОТ ДОСТОЈАН ЧОВЕКА, ДОБРИ ЉУДИ СУ МУ ПРЕОКРЕНУЛИ ЖИВОТ: Хероји су нам ОТКРИЛИ СВЕ о томе, ДИВНО!Мошти мајке Светог Василија Острошког изложене у цркви у Мркоњићима – Вјерници ће их цјеливати у наредним данимаЕлектротехнички факултет у Подгорици евакуисан због пријетње: Оно у Србији је ништаУ Модричи избјегнута трагедија: Мушкарац пиштољем пријетио да ће убити 2 особеУхапшен масовни убица из Младеновца: Сумња се да је имао саучеснике!Осам мртвих, више од 10 рањених у пуцњави код Младеновца, 600 припадника специјалних јединица трага за нападачем„ОН ЈЕ РАЗМАЖЕНО, ОБЕСНО, МОНСТРУОЗНО ДЕТЕ!“ Тишину испред школе прекинуо вапај једне мајке: „Био ми је у кући, а моја ћерка му је била на списку“ (ВИДЕО)Црна Гора: Први пут одата пошта жртвама НАТО бомбардовања