Фондација „Драшковић“ доставила хуманитарну помоћ становницима Источне Херцеговине (ВИДЕО)

Јуче је Фондација „Родољуб Драшковић“ на подручју општина Билећа, Гацко, Невесиње и Источни Мостар подјелила новчане ваучере и пакете хуманитарне помоћи са прехрамбеним производима.

Подјељено је око 900 пакета, а овом хуманитарном помоћи обухваћени су људи који су остали без посла због пандемије коронавируса и становништво које спада у категорију социјално угрожених. Спискове за додјелу су правиле општине према њиховим подацима.

Ово је још једна од хуманитарних акција које су проведене на подручју Источне Херцеговине, а у наредним данима се очекује пођела помоћи у Берковићима, Љубињу, Калиновику и Требињу. Из фондације „Драшковић“ наводе да ће и у наредном периоду наставити са пружањем помоћи свима којима је потребна.

Видео: Небојша Колак

Извор: http://Leutar.net


ТВОЈЕ МИШЉЕЊЕ!?

НОВО
Немири и пуцњава на Космету: Подигнута борбена готовост Војске СрбијеСтошић: Хвала Херцеговини на љубави и гостопримствуИВАН ЋЕ ЖИВЕТИ ЖИВОТ ДОСТОЈАН ЧОВЕКА, ДОБРИ ЉУДИ СУ МУ ПРЕОКРЕНУЛИ ЖИВОТ: Хероји су нам ОТКРИЛИ СВЕ о томе, ДИВНО!Мошти мајке Светог Василија Острошког изложене у цркви у Мркоњићима – Вјерници ће их цјеливати у наредним данимаЕлектротехнички факултет у Подгорици евакуисан због пријетње: Оно у Србији је ништаУ Модричи избјегнута трагедија: Мушкарац пиштољем пријетио да ће убити 2 особеУхапшен масовни убица из Младеновца: Сумња се да је имао саучеснике!Осам мртвих, више од 10 рањених у пуцњави код Младеновца, 600 припадника специјалних јединица трага за нападачем„ОН ЈЕ РАЗМАЖЕНО, ОБЕСНО, МОНСТРУОЗНО ДЕТЕ!“ Тишину испред школе прекинуо вапај једне мајке: „Био ми је у кући, а моја ћерка му је била на списку“ (ВИДЕО)Црна Гора: Први пут одата пошта жртвама НАТО бомбардовања